В Україні перевірятимуть дотримання графіків відключення світла

 • За дорученням Міністерства енергетики Державна інспекція енергетичного нагляду України провела моніторинг коректності застосування графіків відключень, дотримання операторами систем розподілу їх термінів і тривалості.

  За результатами моніторингу для посилення контролю за складанням та виконанням графіків погодинних відключень Міненерго видало наказ, згідно з яким Держенергонагляд протягом періоду воєнного стану здійснюватиме позапланові перевірки на об’єктах енергетики, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Міністерство енергетики.

  Окрім графіків відключення, перевіркам підлягатиме технічний стан елементів обладнання системної протиаварійної автоматики.

  “За минулі півтора місяця українська енергосистема зазнала значних ушкоджень внаслідок безпрецедентних російських ракетних атак. Мільйони споживачів залишалися без світла – і в цьому провина виключно Російської Федерації. Проте наші енергетики без відпочинку, цілодобово відновлюють енергопостачання, щоб якомога швидше повернути світло та тепло в оселі українців. Саме тому важливо, щоб всі енергетичні компанії, оператори систем розподілу працювали злагоджено та відповідально. Графіки відключення електроенергії мають бути складені та застосовуватись відповідно до вимог чинного законодавства та максимально, наскільки це зараз можливо, враховувати потреби споживачів. Оператори систем розподілу мають чітко дотримуватися цих графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій”, – наголосив Міністр енергетики Герман Галущенко.

  Також, відповідно до наказу Міністерства, уповноважені представники Держенергонагляду чергуватимуть в ранкові та вечірні пікові години з метою контролю за дотриманням графіків відключення електричної енергії.

 • До теми: Ефективність стратегії Росії щодо ударів по енергооб’єктах України знизилася, – британська розвідка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!