В Україні розпочався процес розрахунку зимової субсидії. Кому подавати документи

  • Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив про початок процесу розрахунку розміру зимової субсидії. Субсидія на майбутній опалювальний період буде розрахована автоматично, кому у травні цього року вона була призначена.

    Про це в суботу, 7 жовтня, написав прем’єр-міністр у Facebook.

    В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон всім тим, кому в травні цього року субсидія була перепризначена на новий період – 2017-2018 рр. Ніяких документів або довідок субсидіантам повторно не потрібно подавати або доносити“, – написав Гройсман.

    За його словами, програма житлових субсидій максимально спрощена для людей. Він також розповів, кому з українців варто таки принести документи.

  • Заява і декларацію про доходи заново необхідно було подати лише сім’ям, які: орендують приміщення; мають зміни у складі сім’ї (хтось прописався або виписався за останній рік); хочуть отримати субсидію на тверде паливо. Як і в минулому році, субсидію нададуть всім, хто потребує реальної допомоги в оплаті житлово-комунальних послуг. Грошей вистачить на всіх“, – написав прем’єр.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!