В Україні розробили план відбудови лікарень

 • В Україні розробили план відбудови зруйнованих в ході війни лікарень, який передбачає застосування світових стандартів в проектуванні та будівництві.  

  За словами заступника міністра охорони здоров’я Богдана Боруховського, Україна вже створила план відбудови медичної інфраструктури та напрацювала необхідні зміни до державних будівельних норм, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “УНІАН”.

  Оновлені вимоги щодо проектування та будівництва дозволять зводити лікарні, які відповідатимуть найкращим європейським і світовим стандартам.

  Міністерство охорони здоровʼя (МОЗ) у співпраці з Міністерством розвитку громад та територій завершує підготовку нормативної бази для відбудови медичної інфраструктури.

  “На місці медичних закладів, які сьогодні зруйнувала і продовжує руйнувати росія, Україна має побудувати сучасні лікарні з урахуванням кращих європейських практик. Аби втілити наші амбітні плани в життя, сьогодні вкрай необхідно швидко прийняти нові державні будівельні норми стосовно закладів охорони здоров’я. Спільно з експертною групою Мінрегіону ми вже пройшли значний шлях та знаходимось за крок до прийняття нових норм”, – розповів Боруховський.

  У МОЗ нагадали, що з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну окупанти пошкодили 788 медичних закладів та ще 123 – зруйнували.

  Читайте також: У Долині проводитимуть безболісні пологи 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!