В Україні розширили можливості на придбання житла

 • Від початку дії програми «єОселя» майже 7 500 українських сімей взяли кредити на придбання житла на загальну суму 11,4 мільярда гривень.

  Верховна Рада України 22 лютого ухвалила законопроєкт, який розширює можливості українців при купівлі житла у кредит за програмою «єОселя».

  Для першого внеску за житло можна буде використати сертифікат за державною програмою «єВідновлення» після того, як закон підпише президент і він вступить в дію, інформують у Міністерстві економіки України.

  «Об’єднання двох урядових програм – «єОселя» і «єВідновлення» дає змогу українцям, які втратили своє житло через війну, взяти іпотеку і скористатися сертифікатом для покриття першого внеску за нову оселю. Нещодавно ми розширили цю програму і нині наші громадяни можуть взяти іпотечний кредит не лише для придбання квартири, але й приватного будинку або таунхаусу», – прокоментувала міністерка економіки України Юлія Свириденко.

  Нагадаємо, наразі відсоткова ставка кредиту на придбання житла за програмою «єОселя» для військовослужбовців за контрактом, силовиків, вчителів, медиків та науковців становить 3%, для учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян, які не мають власного житла, або потребують покращення житлових умов, – 7%.

  Подати заявку на сертифікат за пошкоджене або зруйноване житло за програмою «єВідновлення» можна на лендінг-сайті порталу «Дія». Подача заявки на отримання кредиту за урядовою програмою доступного кредитування житла «єОселя» здійснюється через застосунок «Дія».

  До теми: НАЗК зобов’язало членів експертних комісій (ВЛК, ЛКК і МСЕК) подати е-декларацію за 2023 рік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!