В Україні відбудеться З’їзд християнських гуртів

 • Найпопулярніші християнські гурти зберуться 26-28 серпня в Брюховичах на ІІ З’їзд музикантів в рамках Музичного Курсу від Ceciliarec та Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ.

  Це вже другий з’їзд у рамках Музичного курсу від Ceciliarec та Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ. Він є своєрідним підсумком навчального курсу, в якому брали участь дев’ять християнських музичних гуртів, інформує Дивенсвіт. Та на зустріч запрошують усіх музикантів, які грають при Церкві, при парафіях, які вважають себе християнами і прагнуть творити музику з релігійними текстами.

  — Перший з’їзд мав більше технічне спрямування, різні майстер-класи, а цей, що відбудеться 26-28 серпня, буде націлений на духовність. Ми говоритимемо про те, як можна служити Церкві музикою, її призначення, як вона може допомогти чи зашкодити, як молитися музикою. Для цього запросили відомого гостя з Познані (Польща) — Леопольда Твардовського. Він проводить такі майстер-класи в себе на батьківщині. Концепція цього З’їзду полягає у тому, щоб сформувати гроно християнських музикантів, які готові служити своїм талантом Церкві. Щоб творити нову християнську, музичну культуру в Україні. Тож ми говоритиме про майбутні події, концерти, фестивалі. В межах зустрічі також проведемо підсумковий концерт, — розповіла організатор заходу, вокалістка християнського гурту „Кана“ Христина Підлісецька.

  Надалі передбачають схожі проекти, тож інші гурти теж матимуть нагоду пройти таке навчання. Хоча музиканти, які відчувають у собі потенціал для плідної роботи можуть вже звертатися безпосередньо до студії Ceciliarec, яка має розроблений спеціальний курс і методику для роботи з християнськими гуртами.

  Важливо, що нині якісна християнська музика затребувана, особливо серед молоді, яка практично живе з навушниками у вухах.

 • Нагадаємо, На Прикарпатті відбудеться фестиваль чоловічих хорів та ансамблів

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!