В Україні вже можна оформити картку єПідтримка для підлітків

 • ПриватБанк розпочав оформлення спеціальних цифрових карт є Підтримка для громадян України від 14 років, які мають “зелений” COVID-сертифікат у додатку Дія.

  Підлітки, які вже є клієнтами банку, зможуть відкрити картку єПідтримка за кілька кліків у мобільному банку Приват24, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку банку.

  Для цього потрібно оновити програму, зайти у вкладку “Гаманець”, натиснути меню “Додати” та вибрати картку єПідтримка. Для зарахування допомоги достатньо перейти за посиланням у додаток Дія та подати заявку на виплату допомоги на картку ПриватБанку.

  Якщо дитині вже виповнилося 14 років і вона ще не користується картками ПриватБанку, необхідно пройти ідентифікацію в будь-якому відділенні ПриватБанку, маючи при собі ІПН та паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Після цього залишається реєструватися в Приват24 та оформити карту єПідтримка.

  Згідно з рішенням уряду, тепер використовувати засоби допомоги єПідтримка також можна у сфері освіти (зокрема для оплати здобуття дошкільної, позашкільної освіти, занять у гуртках, секціях), оплати харчування та проживання у гуртожитках навчальних закладів, придбання шкільного приладдя та канцелярських виробів.

  За даними ПриватБанку, на сьогодні українці оформили у ПриватБанку понад 5 мільйонів цифрових карт для отримання державної допомоги вакцинованим громадянам.

  До теми: новий антирекорд: в Україні зафіксували майже 44 тисячі хворих на COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!