В Україні за один день висадять мільйон дерев – приєднається і Франківськ

Сьогодні, 30 січня, в Івано-Франіквську говорили про проєкт «Озеленення України» у рамках глобальної ініціативи з висадження 100 000 000 дерев.

Таким проєктом планують привернути увагу громадськості до відновлення екосистеми країни та розвитку екологічної свідомості українців. В рамках проєкту організатори планують протягом одного дня посадити понад один мільйон дерев.

Ініціативна пройде 20 березня, до неї можуть долучитися всі охочі. Організаторами проєкту виступають «CEO Club Ukraine» та Національний проект «Книга рекордів України».

“Через глобальне потепління, яке веде до зростання рівня Світового океану, деякі міста, острови та навіть цілі країни за кілька десятиліть ризикують опинитися під водою або стати непридатними для життя. Людству нині навіть важко передбачити з якою швидкістю це відбувається – і навіть, де саме. Враховуючи це все, дерева є вкрай важливими – вони можуть затримувати величезні кількості вуглекислого газу сповільнюючи глобальне потепління. Ми впевнені, що разом з усіма небайдужими людьми, дерево за деревом, зробимо свій внесок у порятунок землі ” – зазначає засновник бізнес клубу “СЕО Сlub Ukraine” Сергій Гайдайчук.

Завдання проєкту:

1. Висадити 1 млн дерев за 24 години.

2. Сприяти протягом року висадженню парків та алей.

3. Організувати освітні воркшопи в навчальних закладах.

4. Організувати міжнародний флешмоб “Озеленення України – Озеленення планети!”

Нагадаємо, Прикарпатця, який незаконно рубав ліс, притягнуть до відповідальності

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!