В Україні знизили ціни на пальне

 • Роздрібні мережі АЗС 6 квітня продовжили знижувати ціни на бензини на тлі підписання меморандуму між Кабміном та Нафтогазовою асоціацією України.

  Про це повідомляє enkorr з посиланням на дані моніторингу Консалтингової групи “А-95”, передає “Економічна правда”.

  Зокрема, на станціях Shell ціна бензину марки А-92 опустилася на 40 коп/л, до 27,97 грн/л, а А-95 подешевшав на 80 коп/л, до 29,14 грн/л.

  “У мережі “Паралель” бензин А-92 подешевшав на 1 грн/л, до 29,30 грн/л, бензин А-95 – до 29,80 грн/л (-1,5 грн/л). На Mango бензини подешевшали на 30 коп/л, дизельне паливо – на 90 коп/л.

  Такі мережі як “Маркет” та “Автопорт” знизили ціни на бензини в межах 20-70 коп/л. Motto опустила ціну на дизпаливо в Харківській області на 20 коп/л, до 25,78 грн/л”, – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що 5 квітня коригування цін на бензини провели такі оператори як ОККО, WOG, UPG, KLO та інші.

  Нагадаємо, Уряд схвалив проєкт Меморандуму про наміри щодо створення сприятливого середовища, розвитку добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів і задоволенню потреб споживачів на період карантину та обмежень.

  Меморандум передбачає, що ціни на всі марки нафтопродуктів в квітні будуть нижче 30 грн/л. Перевищення цього рівня можливо лише в разі різкої зміни кон’юнктури світового ринку.

  До теми: На Прикарпатських автозаправних станціях виявили порушення, – Держспоживслужба

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!