В українських школах заохочуватимуть підлітків долучитися до волонтерства

 • Проєкт триватиме до червня 2024 року.

  У межах проєкту “Шкільний урок волонтерства” у школах організовуватимуть заняття, на яких досвідчені активісти та вчителі розкажуть, як маленькими кроками досягти значних результатів, та поділяться інструментами, що допоможуть школярам долучитися до волонтерського руху.

  Про це йдеться на сторінці проєкту.

  Щоб взяти участь у проєкті, необхідно залишити заявку на сайті. Він триватиме до червня 2024 року й охопить всю Україну – приєднатися зможуть як обласні, так і регіональні школи.

  Шкільний урок волонтерства – навчальна програма, яка реалізується у форматі уроку для учнів 8-11 класів. Мета уроку – розповісти, що таке волонтерська діяльність та надихнути учнів, як своїми діями вони можуть вплинути на розв’язання соціальних проблем у своєму місті, громаді та країні.

  “Волонтерство – це не лише важлива складова громадського активізму, але і цінний навчальний і виховний досвід для молоді. Учні, які беруть участь у волонтерських акціях, навчаються розуміти потреби й проблеми свого оточення, розвивають емпатію та почуття відповідальності задля змін у своєму середовищі”, – пишуть на сайті.

  Читайте також: Школярі Снятинщини зібрали кошти на дрони для військових гірсько-штурмової бригади

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!