В Умані жорстоко вбили студентку з Коломиї

В Умані жорстоко вбили 20-річну студентку з Коломиї Анну Павленко. Дівчина була студенткою Уманського педагогічного університету, проживала в Умані, де батьки їй придбали квартиру. Анну батьки знайшли мертвою на порозі власної квартири,  пише ICTV.
 “Батьки приїхали, відкрили двері і мама почала дуже сильно кричати. Батько був стурбований і попросив викликати поліцію”, – розповідає сусідка загиблої Ольга. “Зайшли у квартиру, включили світло, а вона лежить у коридорі. На тілі були численні ножові поранення та перерізане горло, я не бачив, але експерти кажуть, що було до 15 ран на тілі”, – розповідає батько загиблої дівчини Юрій. Батьки кажуть, що ще увечері, коли розмовляли з донькою не відчули, щоб вона була стурбованою. Але невдовзі, після розмови із батьками, на сторінці Анни Вконтакті з’явився дивний допис: “Живые знали, что они умрут. Но мертвые, что умерли – не знали…”, який насторожив батьків. Зранку донька не відповідала на телефонні дзвінки, з нею не було зв’язку. Батьки не вірять, що це написала їхня донька і підозрюють – справа рук вбивці.“Допис з’явився ввечері або вночі, дружина ще сказала мені, щоб я подивився, що вона написала. Я думаю, що вона такого не могла написати”, – каже батько Юрій.Про покійну студентку сусіди відгукуються добре. Кажуть, що була ввічливою і спокійною, підозрілих компаній не водила та не влаштовувала гучних вечірок.

Двері у квартиру були не зламані, тому поліція підозрює, що вбивцею міг бути хтось зі знайомих дівчини. З її квартири зник мобільний телефон та цінні речі. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, перевіряють всі можливі варіанти. Про результати розслідування поки нічого не говорять, щоб не нашкодити слідству.

uqxGeYYRILQ
Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!