В Уряді оприлюднили варіанти роботи бізнесу у “жовтій” та “червоній” зоні

 • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, як бізнес може працювати в “жовтій” та “червоній” зоні карантину.

  Про це він розповів під час засідання уряду, повідомляє УНН.

  “Від завтра в усіх регіонах країни запроваджується „жовтий“ рівень епіднебезпеки. Це означає додаткові обмеження щодо дистанції та кількості місць у громадських закладах”, – зауважив Шмигаль.

  За його словами, згідно з постановою, бізнесу пропонується два варіанти роботи:

  • Працювати без додаткових обмежень, але для цього 80% персоналу та всі відвідувачі повинні мати „жовтий“ ковід-сертифікат, що засвідчує отримання однієї дози вакцини, негативний ПЛР-тест або довідку про одужання. Бізнес має самостійно перевіряти наявність цих документів.

  • Працювати з усіма додатковими обмеженнями „жовтої“ зони й не перевіряти відповідні документи про вакцинацію. Вибір залишається за підприємцями, і ми впевнені в їхній відповідальній позиції.

  Він також додав, що темпи розповсюдження коронавірусу свідчать, що найближчим часом деякі регіони можуть перейти в “червону” зону.

  “У цих регіонах бізнес зможе працювати, якщо всі працівники та всі відвідувачі мають “зелені” ковід-сертифікати“, — сказав він.

  Нагадаємо, з 23 вересня в усіх регіонах України буде встановлено “жовтий” рівень епіднебезпеки.

  13 вересня уряд встановив нові карантинні правила. Вони набули чинності за тиждень — 20 вересня. Основна особливість нових правил — на вакцинованих людей з COVID-сертифікатом пропонується не поширювати певні обмеження “жовтої” та “червоної” зон. Сертифікати будуть двох видів — “жовті” та “зелені”.

  Читайте також:  Івано-Франківщина наближається до “червоної зони”, – Віктор Ляшко

   

  Онищук: Із четверга освітні заклади, де провакциновано менше 80% працівників, працювати не будуть

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!