В уряді розповіли, як у домашніх умовах «утилізувати» засоби індивідуального захисту

У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів надали рекомендації щодо поводження з відходами засобів індивідуального захисту в умовах пандемії.

Про це розповів очільник відомства Роман Абрамовський під час онлайн-брифінгу 4 липня, пише “Громадське”.

За його словами, засоби індивідуального захисту, використані у медзакладах, забирають на спеціалізовані підприємства, які контролює уряд. Їх утилізують за спеціальною програмою і, як наголошує Абрамовський, надалі вони не становлять загрози для громадян.

Щодо утилізації відходів у домашніх господарствах, то уряд вивчив європейський досвід та вирішив адміністративно не регулювати це питання, а лише надати рекомендації.

«Ми рекомендуємо маски і рукавички складати в пакет, щільно його зав’язувати й витримати в домашніх умовах приблизно 72 години. Це європейський досвід, який себе зарекомендував, а будь-які адміністративні заходи не дали результатів», — зазначив міністр.

Також міністерство рекомендує, за можливості, користуватись багаторазовими захисними масками.

Нагадаємо, що станом на 9:00 4 липня в Україні 47 677 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1227 летальних, 21 155 пацієнтів одужали. За попередню добу зафіксували 914 нових випадків.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!