В уряді розповіли, як зможуть працювати кінотеатри після виходу з карантину

 • У Кабінеті міністрів України розглядають можливість спочатку відкрити кінотеатри з обмеженням у 30% заповнених місць у залі.

  Натомість це може бути не вигідно об’єктам господарювання, інформує hromadske.

  «Якщо говорити про етапи виходу з карантину, то і в кінотеатрах, і в інших концертних залах будь-якої форми власності, в першу чергу, мають бути дотримані ті вимоги, які затверджені в МОЗ, і диктують своїми протоколами медики. Тобто на першому етапі це можливе заповнення на 30%», — заявила тимчасова виконувачка обов’язків міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко.

  Водночас Фоменко уточнила, що має інформацію від представників галузі культури, що така заповненість збільшить витрати на утримання і продовження діяльності, але не принесе бажаного прибутку.

  «Така кількість людей (у залах кінотеатрів — ред.), скажімо, не покриває ті витрати, на які розраховує об’єкт господарювання», — додала вона.

 • Фоменко також сказала, що уряд планує дозволити працювати всій культурній сфері, включно з кінотеатрами та концертами, на останньому етапі зняття карантинних обмежень. Попередньою датою розглядають 1 липня, однак є нюанси. 

  До теми: У МОЗ назвали орієнтовні терміни кінця карантину

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!