В Ямницькій ОТГ відновили два мости, які пошкодила стихія

 • Ямницька ОТГ продовжує відновлювати свою інфраструктуру після масштабної червневої повені, яка наробила чималої шкоди: були підтоплені домогосподарства, розмиті автошляхи, пошкоджені берегоукріплення вздовж річок.

  Потужності цьогорічної стихії не витримали й опори кількох мостів у Ямниці. Зокрема були повністю знищені мости, що сполучали вулиці Смицнюка/Старицького та Бандери/Савчака.

  Велика вода повністю зруйнувала їх, що спричинило великі незручності для мешканців, котрі змушені були йти в обхід іншими дорогами, аби дістатися до своїх домівок. Одразу після руйнівної шкоди, завданої негодою, влада громади оперативно зреагувала у цій ситуації, щоби якнайшвидше її вирішити.

  Сільська рада невідкладно виготовила проєктно-кошторисну документацію. Крім того, керівництво ОТГ звернулося до голови правління ПрАТ “Івано-Франківськцемент” Миколи Федоровича Круця, який із розумінням поставився до проблеми і прийняв рішення надати фінансову допомогу громаді та посприяти відновленню зруйнованих повінню мостів у якомога коротший термін.

  Попередньо одразу після повені здійснили демонтаж залишків зруйнованих конструкцій, розчищистили засмічення безпосередньо у руслі потічка, а відтак негайно розпочали будівельно-відновлювальні роботи: підготовили локації до зведення нових мостів, організували спецтехніку, доставили будматеріали й самі металеві конструкції для зведення об’єктів.

  Таким чином, за короткий термін протягом одного місяця побудували два нові металеві мости, що дозволило відновити сполучення між вулицями і забезпечити жителям зручність пересування.  Наразі завершуються роботи з благоустрою територій довкола зведених об’єктів, проте мешканці вже можуть безперешкодно користуватися переходами через потічок.

  Вартість двох конструкцій, відповідно до проектно-кошторисної документації, сумарно становить 1 270 000 грн.

  Керівництво Ямницької ОТГ та її мешканці висловлюють щиру вдячність головному бюджетоутворюючому підприємству громади ПрАТ “Івано-Франківськцемент”, зокрема голові правління Миколі Федоровичу Круцю, за допомогу, постійну підтримку і тісну співпрацю.

  “Завдяки спільним зусиллям цементного заводу та керівництва Ямницької ОТГ провели суттєву роботу на шляху відновлення інфраструктури й благоустрою після повені, адже дуже важливо, щоби людям було зручно, безпечно і комфортно проживати у громаді”, – наголосив сільський голова Роман Крутий.

  До теми: На Тисмениччині почали ремонтувати дорогу Угорники – Підпечери

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!