В Яремчі перевірятимуть працевлаштування на підприємствах

 • Сьогодні, 14 вересня, у Яремчі відбулася чергова сесія міської ради. Зокрема, депутати обговорили питання введення у штатний розпис посади інспектора праці.

  Така потреба виникла зі зміною законодавства. У посадові обов’язки цієї людини будуть входити перевірки на різних підприємствах.

  Депутат міської ради Андрій Стельмащук зауважив, що це додаткові витрати з бюджету. Присутні також запитали, куди будуть надходити кошти — накладені штрафи. Як з’ясувалося, процедура ще не пропрацьована, ця штатна одиниця буде отримувати зарплату з міського бюджету, але підпорядковуватися управлінню праці. Освіта в цієї людини має бути юридична або економічна.

  Депутат Віра Галайко запропонувала відкласти це питання для детальнішого вивчення. Але присутні апелювали, що у всіх містах обласного значення такі посади мають бути, або й цілі структурні підрозділи, а невиконання постанови потенційно може загрожувати штрафом.

  Секретар міської ради запропонував перенести питання на наступне пленарне засідання. Втім, його все-таки поставили на голосування, і депутати підтримали необхідність введення додаткової штатної одиниці.

 • Читайте також: Гроші дають людині свободу, а пільги перетворюють її в раба, – яремчанські депутати про монетизацію пільг

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!