В Залучанському будинку-інтернаті для дітей встановили ліфт за майже мільйон гривень

Ліфт, вартістю близько мільйона гривень, подарований Благодійним фондом «Деполь Україна», закуплено на пожертви німецьких благодійників. Днями його в урочистій обстановці введено в дію, цей ліфт суттєво полегшить роботу обслуговуючого персоналу та надасть можливості лежачим вихованцям частіше виходити на прогулянки.

i__large

На урочисту подію, під час якої вперше здійснено запуск ліфта, на запрошення Миколи Сухолиткого, директора Залучанського будинку-інтернату для дітей-інвалідів, прибули заступник голови Снятинської районної ради Петро Маліборський, керівник апарату Снятинської РДА Ігор Королько, в.о. директора департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА Віталій Яворський, голова правління Української благодійницької мережі (УБМ) Василь Футерко, інформують ”Вікна” з посиланням на прес-службу Снятинської РДА.

Усі гості привітали адміністрацію, працівників та вихованців будинку-інтернату із новорічно-різдвяними святами, побажавши, щоб справи добра і милосердя примножувалися для дітей з обмеженими можливостями. Тож ліфт, який встановлено, віднині дає можливість дітям з діагнозом ДЦП, іншими ураженнями опорно-рухового апарату безперешкодно пересуватися, потрапити з другого поверху дитбудинку на подвір’я. Присутні священики Віталій Новак та отець Леонід Куклишин (УРКЦ) освятили ліфт та благословили цю гарну подію.

З щирими вітаннями, із гарною концертною програмою, піснями й танцями до інтернатівців завітали учні Горішньозалучанської школи. На знак вдячності всім небайдужим людям із добрими серцями виступили і вихованці будинку-інтернату, які своїми усмішками зворушливо дякували благодійникам.

Нагадаємо, Небайдужі канадці забезпечили вихованку Залучанського інтернату комп’ютером

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!