У Франківську продовжують сперечатися стосовно церкви на Валах

 •  

  Сьогодні, 7 вересня, в Івано-Франківську відбулися обговорення стосовно скандального будівництва церкви на Валах.

  Нагадаємо, франківчани, які живуть на Валах протестують проти будівництва церкви на Валах, де відпочивають дорослі і діти.

  Активістка Тетяна Гоголь зазначила, що вони не виступають проти релігії, лише відстоюють свої права і намагаються берегти історичну пам’ять міста:

  “Скільки вистояли Вали, вони були обороною Палацу. Що буде з ним, коли почне їздити важка техніка. Ми прийшли вже вдруге, просимо всіх шукати правильне рішення, слухати громаду. Ми писали листи до мера, писали в Київ, сьогодні зібратися з метою почути побажання громадян міста і поділитися думками”, -зазначила Тетяна.

  Про подальші дії активістка не говорить, зазначає, що вона не полководець, а просто мама і дитина, яка хоче жити у спокійній зеленій зоні.

  Мар’ян Припхан, житель Франківська натомість прийшов відстоювати права парафіян на церкву на Валах.

  “Я не знаю, де гуляли з дітьми батьки, тому що на території знаходили шприци тощо. Нам потрібна церква, і казати, що проти церкви багато людей – це маніпуляція”,-зазначив Мар’ян.

  Зібралися на обговоренні різні сторони конфлікту: є ті, що за будівництва церкви, ті, що протестують, а також люди, які проти будь-якого будівництва в історичній частині міста в принципі.

  Під час обговорення звучали і крики, і сварки, і аплодисменти, висловлювалися жителі Валів та парафіяни.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!