Варто думати про третій міст через Бистрицю, – Роман Галіпчак, начальник УКБ

 • Сьогодні, 11 червня, в Івано-Франківську знову підняли тему будівництва другого моста на Пасічну, через Бистрицю Солотвинську.

  Однією з причин скликання прес-конференції в мерії назвали телефонні опитування, які проводять у місті.

  “У нас є інформація, що деталі про будівництво моста викривлюють. Невідомі особи проводять опитування у телефонному режимі і кажуть, що об’єкт будує “Партія Регіонів”, – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Вартість будівництва, за словами чиновників, залишилася такою, якою і була заявлена – 120 мільйонів гривень.

  Загальна маса металевої конструкції – 1670 тонн. Міст зробили легшим, ніж планувалось на стадії проектування. Ширина мосту в перерізі 9,5 метрів – це дві смуги руху і по одному метру на смуги безпеки.

  “Вартість не змінювалась і це не планується, людей вводять в оману. Але у вартість не входять під’їзди до моста – це вже друга і третя черга будівництва. Стосовно ширини мосту – навіть цей міст розвантажить рух, а ширший нам не дозволяє зробити вузька вулиця Хіміків. В перспективі ж варто думати про третій міст, в сторону Загвіздя. Також є проект великого мосту на Ямницю, але цим не хоче ніхто займатися, вартість того мосту складе мільярд гривень”, – пояснив Роман Галіпчак, начальник управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради.

 • Читайте також: Вузький міст у тумані політики

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!