«Ваш досвід став міцним фундаментом для професійного росту молодого покоління», – Ірина Короткова привітала ветеранів ДПС

 • Сьогодні, 17 листопада, відбулись урочистості до 15-річчя від дня заснування Громадської організації “Всеукраїнська асоціація ветеранів Державної податкової служби України”.

  Із нагоди ювілею організували святкову нараду у режимі відеоконференції під головуванням в.о. Голови Державної податкової служби України Євгена Олєйнікова, за участі представників Асоціації та керівників головних управлінь ДПС в областях, місті Києві та міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків.

  Євген Олейніков привітав ветеранів служби зі святом, подякував за їх вагомий внесок у розвиток та становлення Державної податкової служби України.

  Особливо відмітив роль голови Асоцації Єльвіри Єрмолаєвої, яка впродовж усіх цих років об’єднує довкола себе майже 11 тисяч пенсіонерів та працюючих фахівців.

  Участь в заході взяла керівник Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Ірина Короткова.

  “Ми шануємо Ваш досвід та вклад у розвиток та процвітання податкової системи країни! Ваш досвід став міцним фундаментом для професійного росту молодого покоління. Від усього колективу Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків щиро дякуємо за Вашу сумлінну багаторічну працю. Бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та довгих років життя”, – наголосила керівник під час вітання членів асоціації.

  Ірина Короткова вручила ветеранам-пенсіонерам Відокремленого підрозділу Громадської організації пам’ятні подарунки та квіти.

 • Зазначимо, що за ініціативою Асоціації встановлено День вшанування пенсіонерів і ветеранів податкової служби, який відзначають 30 жовтня щорічно.

  Читайте також: З початку року великі платники Західного регіону перерахували до Державного бюджету 5,4 млрд ПДВ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!