“Вата” нікуди не поділася: у мережі розповіли про “російське” минуле голови українського нацжурі на “Євробаченні-2022”

 • У мережі розгорнувся справжній скандал після фіналу “Євробачення-2022”, під час якого професійне журі від України не поставило жодного балу Польщі. 

  Вчора, 15 травня, під час пресконфереції для журналістів, яка відбулася онлайн, голова національного журі від України на “Євробаченні-2022” Вадим Лисиця прокоментував цю ситуацію.

  Він пояснив, що члени журі підписали угоду, в якій прописано те, що вони не можуть враховувати у своєму голосуванні політичний чинник. Мовляв, журі мало оцінювати суто номер, пісню і сам виступ учасника.

  “Мені особисто прикро і я вибачаюсь перед польським народом за те, що так вийшло. Але нічого змінювати не буду, не можу. Бо це принципова позиція. Це оцінювання було принциповим. Все зроблено чесно і прозоро”, – зазначив очільник нацжурі.

  Лідер гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин одразу відреагував у соцмережі на ситуацію. Він розповів, що Вадим Лисиця до і протягом Революції гідності, а згодом певний час після анексії Криму, працював у Москві директором одного з напрямків Warner Russia.

  Артист пояснив, що це саме той лейбл Warner Russia, який свого часу викупив мільярдер Леонід Блаватник (за чутками за гроші Путіна), аби просувати російську музикальну культуру і рускій мір.

  Вадим Лисиця протягом останніх років неодноразово літав до Москви – звітувати про свої творчі здобутки зі Світланою Лободою на найбільших аренах росії.

 • «Але найважливіше для мене те, що саме Вадим Лисиця є директором з розподілу коштів організацій колективного управління (я вважаю справжніх шахраїв) під назвою ГС УЛАСП та ГС ОКУАСП. Головний в цих організаціях Олександр Нікін. Друг і подільник Лисиці. До війни він перебував під цілодобовим арештом, рахунки організацій також заарештовані і сьогодні, тривають слідчі дії. Лисиця, Нікін, Долінський і ще декілька невідомих широкому загалу осіб, за підозрою слідства, причетні до розкрадань мільйонів авторських роялті», – написав Харчишин.

  Як додає він, тепер Вадим Лисиця проявив себе і на міжнародному рівні. «Тому, якщо у вас є якісь сумніви щодо того, що нулі Польщі були виставлені ненавмисно, що хтось просто не врахував політичний контекст, відкиньте ці сумніви! Вата нікуди не поділась і небезпечна більше орків, яких хлопці хоч бачать на передовій. Хто, як і за які вислуги після купи скандалів, пресконференцій, розслідувань з питань розкрадання авторських винагород допустив Лисицю до головування у журі в даному конкурсі – залишається відкритим».

  Окрім цього, Валерій Харчишин запропонував флешмоб: подивитись в ютубі виступ представника від Польщі на “Євробаченні-2022”, поширити та вивести його у тренди.

  «Вам нічого складного, а хлопцю – гроші. Повірте, артист буде вам вдячний», – написав Харчишин.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!