У Франківську учасники «ENTER UA» розповіли про свій мистецько-дослідницький проект

  • Вчора, 15 липня, в «Urban Space 100», Сашко та Андрій – автори мистецько-дослідницького проекту про українські істини  “Enter UA”.

    Автори вирушили в пішу експедицію через Україну і на основі зібраних матеріалів у майбутньому створять музично-медійну виставу.

    “Україна як соціально-політична система переживає всередині безліч складних формотворчих процесів, болючих досвідів та протиріч. Щоб побачити та почути їх ми вирушили в пішу експедицію через всю територію України – від Чопу до першого блок-посту на сході. Під час подорожі ми досліджуємо цінності українських людей, їхні уявлення про добро і зло, про те, що є правильним, а що ні, і чому, – розповіли куратори. – Спочатку ми скуповували багато камер, збирали потрібну інформацію. Ми вклали у наш проект близько 130 тисяч. Більшість грошей пішло на техніку: хмара, куди ми закидали всю інформацію, камери, жорсткі диски. Серйозно підійшли до вибору різних наплічників, адже дорога дуже далека. Бувають ситуації, де треба бути інкогніто і знімати “без палєва”, на цей випадок у нас є дуже маленька камера».

    Також, у хлопців є квадрокопотер, маленький штатив. Часто знімають на телефони. В перший день подорожі вони зрозуміли, що не мають де жити і розміняли останні 100€ із вкладеного капіталу для того, щоб купити палатку.

    По дорозі хлопці вже встигли зняти історії кількох людей, вирубку лісу, а також засмічення лісів Карпат. Із цього всього вони будуть робити щось нове, але поки що їх подорож продовжується.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!