Вчора їх затримали “на гарячому”, – Віктор Шкутов

 • Сьогодні, 5 лютого, виконувач обов’язків начальника ГУ НП в Івано-Франківській області, Віктор Шкутов, провів прес-конференцію стосовно затриманих напередодні злочинців, яких підозрюють у пограбуванні магазинів.

  “Наприкінці січня, в області скоєно розбійні напади. Протягом останнього тижня ми вийшли на їх слід. Вчора “на гарячому” злочинців затримали”, – розповів Віктор Шкутов.

  В ході затримання вилучили травматичний пістолет, за допомогою якого вони здійснювали розбійні напади, а також кошти, викрадені з останнього місця розбою. Один із них – місцевий мешканець, раніше судимий за розбійний напад, другий – житель Одещини, якого раніше спіймали на автомобільній крадіжці.

  Шкутов

  “Вони познайомилися в місцях позбавлення волі і вирішили не зупинятися на досягнутому, а продовжити свій злочинний шлях”, – додав Віктор Шкутов.

  Крім того, Віктор Шкутов зазначив, що останнім часом спостерігається певне зростання вуличної злочинності, а також погіршилась ситуація з квартирними крадіжками. За цей рік в області вчинено сім розбійних нападів. Проте, Шкутов додав, що тепер динаміка зміниться в позитивну сторону.

  “Раніше на патрулюванні було п’ять автомобілів, а тепер, із введенням патрульної поліції, – 22”, – наголосив т.в.о. начальника Управління ГУ НП в області.

  Затримані переважно нападали на продуктові магазини, у вечірній час доби. Найбільший їхній здобуток, це з вчорашнього пограбування, близько 3 тис. грн. Вони погрожували зброєю, але її не застосовували.

  На даний час проводяться дії з виголошення затриманим підозри в серії розбійних нападів.

  Нагадаємо,На Прикарпатті схопили автокрадіїв, які повернулись на місце злочину.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!