Франківські вчителі позашкілля переймали досвід з екопроєктів у колег з Німеччини

 • У  рамках міжнародної програми обміну «Зелені мости» Оксана Таран, директорка Центру «КУТ» і директорка Міської дитячої екологічної станції Галина Глушко, відвідали екологічні ініціативи Берліна та Потсдама.

  Професійний діалог з представниками сталого розвитку в Берліні відбувся у «місці досвіду для циркулярної економіки». Керівник відділу логістики Єнс Мюнхов показав, як високоефективно та професійно тут вдихають нове життя у так звані відходи, зона апсайклінгу з презентацією інноваційних та високоякісних продуктів від берлінських креативних людей, «розпакований» сталий шопінг, а також ремонтні кафе та майстерні, повідомляє міська рада.

  Галина Глушко представила проєкт «мікрозелені», що дало змогу в рамках співпраці отримати спеціальне обладнання для її вирощування. Ця тема набуває все більшої популярності не тільки в Німеччині, а й в Україні.

  «Мікрозелень може дуже простим способом допомогти у пошуку здорового стану. Тепер наші вихованці зможуть це робити за європейськими стандартами, а також таким чином додамо у нашу громаду ще одну екологічну ініціативу», ‒ розповідає Галина Глушко.

  За результатами візиту представники німецьких ініціатив виявили зацікавленість у майбутній співпраці та налагодженні більш тісних зв’язків між Івано-Франківськом, Берліном та Потсдамом.

  «Зелені мости» ‒ це міжнародна програма обміну досвідом та реалізації соціально-екологічних проєктів, яку спільно реалізовують ГО «Compango» (Німеччина) та ГО «Нуль відходів Івано-Франківськ» (Україна). Крім того, це нагода попрацювати пліч-о-пліч з німецькими екологічними ініціативами, обмінятися досвідом, краще зрозуміти особливості діяльності європейських екоініціатив, розширити мережу професійних знайомств, розвинути навички та отримати фінансування, що знадобляться для впровадження і розвитку власних екопроєктів в Україні.

  До теми: “Вишивка” на паркані: як на Чернігівщині подружжя створює картини з різнокольорових кришечок

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!