Вдома алкоголь та бійки: на Прикарпатті від батьків забрали чотирьох малих дітей

 •  У мешканки Іванівців Світлани Міняйлюк тимчасово забрали чотирьох малолітніх дітей.

  Таке рішення соціальні служби мотивували тим, що жінка та її чоловік зловживають алкоголем, занедбали дітей, влаштовують вдома бійки, повідомляє “НТК”.

  31-річна Світлана – мама чотирьох дітей. Наймолодшій – 1, 5 роки. Одного розу дітей вже забирали від неї до Солотвинської школи санаторного типу. Потім  дітей повернули, бо школа закрилася.

  У соцслужбі пояснюють, що намагалися вивести сім’ю з кризи, але батьки не йшли на співпрацю і не хотіли виправитися.

  Світлана з чоловіком та чотирма дітьми мешкають в одній кімнаті старої хати. За її словами, чоловік допомагає сусідам і так заробляє на життя. Щоправда, зловживає алкоголем і б’є її.

  Тепер її четверо дітей пів року перебуватимуть за межами дому. Соломійці і Дмитрику не звикати, бо їх вже раніше забирали соцслужби від батьків. За їх словами, у Солотвинській школі їм подобалось і було дуже добре. Мовляв, там вони вчилися і їли. Тож тепер вони самі сказали, що більше хочуть у Солотвинську школу, ніж залишатися вдома.

  Через те, що Солотвинська школа санаторного типу закрита, діти поїхали у центру соціально-психологічної реабілітаціїї у селі Мединя Галицького району. Наймолодшу донечку відвезуть до Надвірнянського будинку дитини.

  Нагадаємо, на Богородчанщині горе-матір занедбала п’ятирічну дитину.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!