Вечір добра: у Франківську проведуть благодійний захід, щоб підтримати безпритульних тварин (фото)

 • У четвер, 6 лютого, в Івано-Франківську відбудеться «Вечір Добра» у підтримку безпритульних тварин «Дому Сірка».

  Такий благодійний вечір проведуть у готелі «Надія» о 18:30. У програмі заходу – благодійний аукціон з цікавими лотами та виступ дресированих собак.

  З цієї нагоди сьогодні, 3 лютого, провели пресконференцію. Генеральний директор фірми «Надія» Маргарита Бойко розповідає, що це уже четвертий такий благодійний захід у Франківську.

  «Це дуже вдалий проєкт. Дуже мало франківців можуть добратися до притулку. Тому ми запрошуємо гостей та розповідаємо про нагальні проблеми собак. Також будуть цікаві лоти, кошти з яких підуть на придбання вольєрів для собак», – Маргарита Бойко.

  За минулий рік притулок прилаштував понад 1500 тварин. Відома франківка Тетяна Терсенова-Заводовська переконує, що важливий акцент треба робити на дітях, щоб вони з дитинства жили у любові до тварин.

  «Треба щоб ми жили як ті країни у яких немає жодної бродячої собаки. Наталя та її команда дівчат роблять велику роботу. Ну не випийте одну чашку кави в день, а кошти перерахуйте для собак. Запускаємо челендж!» – говорить Тетяна Терсенова.

  Таким чином у соцмережах згодом з’явиться челендж «Філіжанка кави для Дому Сірка». Завдяки схожому челенджу за два дні вдалося зібрати 8 тисяч гривень.

  Голова благодійної організації «Дім Сірка» Наталія Когут розповідає, що проблеми у притулку є та завжди будуть, оскільки вони руйнуються через їх мешканців.

  «Ми хочемо поміняти 40 вольєрів на нові у цьому році. Також хочемо збільшувати нашу площу. Проблема є, вона вирішується разом з місцевою владою, але маємо мету, що у притулках не було взагалі тварин, щоб кожна собака мала свого господаря», – говорить Наталія Когут.

  Ціна вольєру для собак – 17 тисяч гривень. Також організатори заходу звернулися з прохання відремонтувати дорогу до притулку. Кажуть, що там залишилося 500 метрів дороги, а вона жахливому стані.

  Читайте також: Маленькій прикарпатці, у якої виявили рак, потрібна допомога

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!