Вечірні фото житлових комплексів міжнародної будівельної компанії M GROUP DEVELOPMENT в Івано-Франківську

 • Івано-Франківськ… Маленька столиця мальовничого Прикарпаття, одне з найкращих міст України. Місто, що приваблює архітектурними спорудами, сучасними новобудовами високої якості та кованими виробами.

  Вдень ця своєрідна частинка Європи на Західній Україні вражає своїми краєвидами, а ввечері місто перетворюється в справжню казку.

  Неймовірні житлові комплекси від міжнародної будівельної компанії “M Group Development” справедливо вважаються  місцями щасливих людей, адже від краси, що створює “M Group Development”, неможливо відвести погляду.

  Сучасний житловий масив “Статус” на вулиці Степана Бандери у самому центрі Івано-Франківська і справді відповідає своїй назві. Це розкішний будинок, який одразу привертає увагу будь-якого пересічного прохожого. Вечірній “Статус” особливо чарівний та вишуканий.

  “RED House 1”, що на вулиці Хоткевича – серце великого мікрорайону. Закритий двір з відпочинковою зоною та дитячим майданчиком як вдень, так і вночі виглядають неперевершено.

  “The One” на вулиці Вовчинецькій – це зразок вишуканого смаку та сучасного стилю. Новорічна ялинка на обгородженій територій двору додає затишку та святкового настрою. Ввечері, коли сяє ця зелена красуня, емоції переповнюють.

  Мальовничу місцевість на березі річки прикрашає сучасний житловий комплекс “River Park 1” на Галицькій. Вечірні вогники, білосніжний сніг, який переливається при місячному сяйві, святкова різдвяна ялинка – все це робить будинок просто казковим.

 • Мікрорайон Європейський налічує чотири комплекси. Зокрема “Європейський Сity 1” розміщений на вулиці з однойменною назвою – Європейській. А в мікрорайоні “Європейський Сity 2” на Симоненка розташований найвищий будинок в місті, який сягає 16-ти поверхів, тут передбачена і власна торгово-розважальна інфраструктура. Це яскраві зразки затишного та сучасного оформлення дворів, які вночі виглядають ще прекраснішим.

  А в самому серці славного міста Станіславів, на Шевченка, красується сучасний елітний будинок клубного типу – “Престиж”. Родзинка вулиці в тому, що це одна з перших вулиць міста, з якої засновувався Івано-Франківськ. Атмосфера затишку та вишуканості панує там і зараз, а ввечері подих затамовує від тієї краси.

  Міжнародна будівельна компанія “M Group Development” є однією з найкращих Західної України та гідним конкурентом України та Європи. Кожен із житлових комплексів компанії вражає своєю неповторністю, сміливими ідеями та креативними рішеннями. Як вдень, так і вночі, в будь-яку пору року сучасні будинки від “M Group Development” вигідно виділяються з-поміж інших та вважаються справжньою окрасою міста Івано-Франківськ.

  Обирайте свою оселю серед найкращих об’єктів України та Європи – будуйте своє життя разом з “M Group Development”.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!