Сьогодні, 17 грудня, в Івано-Франківську сталася дорожньо-транспортна пригода.
Близько 18 години, на перехресті вулиць Галицька-Хіміків зіткнулися дві іномарки.
За попередньою інформацією від пресслужби патрульної поліції міста, 37-річна жінка-водій автомобіля марки Volkswagen Touareg, рухаючись по другорядній дорозі, не надала перевагу транспортному засобу BMW 525, під керуванням 31-річного водія, який їхав по головній смузі руху.
Внаслідок зіткнення, обидва автомобілі отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками. На керманичку Volkswagen Touareg патрульні склали протокол за статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Нагадаємо, вчора,17 грудня, у Галицькому районі автомобіль на смерть збив пішохода.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/photo_2019-12-17_21-15-55-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/photo_2019-12-17_17-51-20-1230x923.jpg)