Вела себе неадекватно і хамила: у Бурштині відвідали сім’ї у складних життєвих обставинах

 • Працівники служби у справах дітей Бурштинської міської ради спільно зі старшим інспектором ювенальної превенції  та студенткою-практиканткою провели профілактичний рейд по сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах згідно з наказом.

  Під час здійснення рейду відвідали сімох дітей, які проживають в  трьох сім’ях. За результатами відвідування склали акти обстеження умов проживання дітей, повідомляє міська рада.

  Під час здійснення рейдового виїзду відвідали родину, де в одному будинку проживають дві сім’ї. В одній сім’ї проживає двоє дітей, а в другій — троє дітей. Мати одної із сімей вела себе неадекватно, чинила супротив і хамила працівнику поліції. З’ясувалося, що умови проживання цих  сімей незадовільні — на час обстеження в кімнатах не прибрано, санітарно-гігієнічний стан потребує покращення. Проте в будинку тепло, діти забезпечені одягом, продуктами харчування.

  Також відвідали сім’ю, де проживає одна дитина. Умови проживання  дитини  задовільні, на час обстеження в кварирі прибрано, тепло, дитина забезпечена продуктами харчування та одягом.

  Третя сім’я, яку планувалось відвідати, де проживає неповнолітня дитина, на момент обстеження не була присутня вдома. Працівники залишили повідомлення терміново зв’язатись із службою.

 • Нагадаємо, у селах Бурштинської ОТГ закривають малокомплектні школи

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!