Велика кількість кандидатів – політична технологія для дезорієнтації виборців, – М.Лисюк голова КВУ в області

 • В Івано-Франківську відбулася прес-конференція “Комітету виборців України”, на якій підсумували завершення реєстрації кандидатів по 85 виборчому окрузі.

  Попри рекордну для Калущини кількість кандидатів, це не найбільший показник в області. Так на 114 округу зареєстровано 108 кандидатів. “В розрізі України 37 кандидатів на одному окрузі не є дуже високим показником”, – зазначив Максим Лисюк голова КВУ в Івано-Франківській області.

  Зокрема, він пояснив, що кількість кандидатів може бути політичною технологією, для дезорієнтації виборців. “Побачивши таку кількість прізвищ, люди можуть просто перехотіти  голосувати. Крім того, вибори проходитимуть у середині літа, тому частина виборців будуть у відпустці, що теж може вплинути на результати”, – пояснив М. Лисюк.

  Також, у КВУ є інформація про те, що йде перешкоджання передвиборчій агітації, зокрема в Рогатині. “Зараз всі білбордні площі вже викуплені, ближче до середини липня буде зрозуміло, хто їх використовуватиме”, – зазначив голова КВУ в Івано-Франківській області.

  Найбільша боротьба буде між Сергієм Насаликом та Віктором Шевченком. Перший є братом теперішнього міністра палива та енергетики Ігоря Насалика, другий – брат нардепа Олександра Шевченка.

  Стосовно партій, то, наприклад, “Самопоміч” не висунула жодного кандидата, хоча має потужні ресурси та електоральну підтримку. “Свобода” висунула кандидата знаного в Калуському районі, але він не створює сильної конкуренції іншим.

 • Є значна кількість кандидатів зі Льовова, є безробітні, є особи на керівних посадах. Є кандидати з Київщини, які діляться на безробітних та працюючих.

  “Ми зафіксували велику групу людей “регіоналів”. Зокрема Клюс Володимир. 10 червня він подав заяву про виключення із списків ПР, а 17 подав документи на балотування”, – наголосив Максим Лисюк.

  Нагадаємо, що на Прикарпатті 17 липня пройдуть проміжні вибори народних депутаті.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!