Велике будівництво: у Тлумацькій ОТГ зводять дитсадок (відео)

 • На Прикарпатті завдяки державному фінансуванню відновили будівництво дитсадка-довгобуду для найменших прикарпатців.

  Мешканці села Гринівці Тлумацької ОТГ – в очікуванні нового дитсадка. Його тут будують в одному із блоків місцевої школи. Із державного бюджету на будівництво ДНЗ виділили майже 6 мільйонів гривень. Ще мільйон – із місцевого.

  Будувати садок у Гринівцях почали ще в 95-му році. Втім, об’єкт «завмер» через нестачу коштів. Спроба відновити будівництво у 2012-му теж завершилася невдало. І лише в останні роки садок таки отримав квиток у майбутнє.

  Дітей дошкільного віку у Гринівцях майже півсотні. Усіх їх дитсадок зможе прийняти на виховання уже з нового навчального року – про це впевнено заявляє керівництво області.

  Наразі на будмайданчику кипить робота. Підрядники завершили внутрішнє оздоблення приміщень. Вони встановили міжкімнатні двері, провели електромережу, та приступили до ремонтних робіт ззовні будівлі.

  Детальніше – у відеосюжеті ТРК “Вежа”.

  В Івано-Франківській області до кінця року планують збудувати п’ять шкіл, п’ять дитячих садочків і п’ять стадіонів. Плани дуже амбітні, однак чи вистачить на все часу і грошей? Читайте у статті “Велике будівництво на Прикарпатті”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!