Великі платники податків Західного регіону – переможці Всеукраїнського рейтингу

 • 2 грудня відбулось нагородження переможців Всеукраїнського ювілейного рейтингу «Сумлінні платники податків-2020».

  Підприємства-переможці продемонстрували високі здобутки з дотримання податкової дисципліни, сплати місцевих та державних податків, кількості створених робочих місць та фінансової підтримки соціальних  програм.

  Нагороди сумлінним платникам вручали: керівник Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Ірина Короткова, заступник начальника ГУ ДПС у Львівській області Марія Мельник та голова Ради Територіального відділення Асоціації платників податків України у Львівській області Лілія Долінська.

  Переможцями у категорії «Великі платники податків» стали компанії, які обслуговує Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків.  Це, зокрема, ТзОВ «Свісс Кроно», ТзОВ «СНЄЖКА-Україна» та ТзОВ ТВК «Львівхолод».

  За словами начальника Західного управління ДПС по роботі з ВПП Ірини Короткової, платники, які отримали сьогодні нагороди, зуміли досягти успіхів у непростих умовах.

  «Приємно сьогодні брати участь у ювілейній церемонії нагородження переможців Всекраїнського Рейтингу «Сумлінний платник податків – 2020». Попри складну ситуацію, великі платники податків Західного регіону сплатили за 11 місяців цього року до Загального фонду Державного бюджету майже 12,6 мільярдів гривень. Це на 2,1 мільярди гривень більше у порівнянні з минулим роком. Маємо значні надходження і до місцевих бюджетів Львівщини – понад 1,1  мільярд гривень за одинадцять місяців.

  У цей нелегкий час Ви не втратили темпу і продовжили працювати чесно і відповідально.  І за це ми Вам щиро вдячні.

  Я горда, що серед сьогоднішніх переможців є підприємства, які обслуговуються саме у нас, Західному міжрегіональному управлінні.

  Хоча  представників бізнес-еліти нагороджують за підсумками 2020 року, але не можу не відмітити позитивну динаміку, яку вони демонструють і упродовж 2021 року. Сплата податків – це вклад у розвиток економіки області, регіону та країни, підвищення обороноздатності нашої армії. Це добробут громадян, втілення інфраструктурних проектів та реформ», – сказала Ірина Короткова.

  Зазначимо, що Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» проводять у два конкурсні тури. Перший – на обласному (регіональному) рівні. Другий тур – на всеукраїнському.

  Участь на всіх етапах конкурсу для підприємств безкоштовна.

  Умовами участі є:

  – відсутність податкового боргу на 1 січня поточного року.

  – наявність статусу юридичної особи, платника податку на прибуток підприємств. Для платників податків у аграрній галузі можлива наявність статусу платника єдиного податку 4 групи.

  – відсутність порушень податкового законодавства, доведених у судовому порядку протягом звітного року.

  Серед критерії відбору: повнота та своєчасність сплати податків і зборів, податкова дисципліна, середня заробітна плата по підприємству, кількість робочих місць, благодійність та соціальний пакет роботодавця.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!