Великі платники Заходу сплатили 4,2 мільярди гривень ЄСВ та 766 мільйонів ПДФО

 • У Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків підвели підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб за 9 місяців 2021 року.

  За словами начальниці управління Ірини Короткової, з початку року від великих платників, які перебувають на обліку Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, надійшло 4,2 мільярди гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

  Традиційно, найбільшим джерелом наповнення місцевого бюджету серед податкових платежів є податок на доходи фізичних осіб. Відтак, у січні-вересні 2021 року представники львівської бізнес-еліти перерахували 466,4 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

  З цієї суми 574,8 млн гривень (75% від загальних надходжень) – спрямовано до місцевих бюджетів Львівщини, а 191,6 млн гривень (25%) – надійшло до державного бюджету.

  «За 9 місяців 2021 року Західним управлінням забезпечено приріст надходжень по податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 111,6 млн гривень або 17%», – додала керівниця.

  Окрім того, упродовж вище зазначеного періоду підприємства, які перебувають на обліку у Західному управлінні, сплатили до державного бюджету 364,3 млн гривень військового збору.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!