Великі платники Заходу сплатили 5,2 млрд гривень єдиного соціального внеску

  • У Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків підвели підсумки повноти надходжень єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб за 11 місяців 2021 року.

    За словами керівника управління Ірини Короткової, з початку року від великих платників, які перебувають на обліку Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, надійшло 5,2 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

    «Своєчасна сплата єдиного соціального внеску – вкрай важлива, адже гарантує нашим громадянам право на соціальних захист. Це і пенсійне забезпечення, допомога у випадку безробіття та інші виплати », – додала Ірина Короткова.

    Нагадаємо, що єдиний соціальний внесок – це обов’язків платіж, який здійснюється роботодавцями за своїх працівників при нарахуванні їм заробітної плати, винагород за цивільно-правовими договорами, а також деяких інших виплат. ЄСВ також  сплачують і фізичні особи підприємці.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!