Великобританія та Китай цікавляться земельними ділянками у Калуші

 • Вчора, 24 травня, в Калуші відбулось засідання сорок першої сесії міської ради.

  Одним із питань порядку денного стало внесення змін до Програми підтримки інвестиційно-інноваційної діяльності та міжнародного співробітництва

  Згідно зі змінами до проекту рішення, планується перерозподілити кошти між пунктами програми. На неї за два роки передбачено фінансування у розмірі 1.65 мільйона гривень.

  Депутат Калуської міської ради Ольга Єланіна заявила, що у місто не приходять нові інвестори – відповідно, вона не розуміє, навіщо існує ця програма.

  На це їй відповів начальник управління економічного розвитку Калуша Юрій Соколовський. Він заперечив звинувачення Ольги Єланіної, сказавши, що наразі також розробляється сайт з інвестиційної привабливості Калуша.

  “Ми працювали з інвестором з Великобританії. Його цікавив недобудований завод баштових кранів, завод “Час”. Також маємо кілька земельних ділянок, де можливі підключення всіх комунікацій. Це зацікавило власників заводів у Китаї які виробляють меблі. Їм також показали наші виробничі площі. Це все було зроблено нещодавно”, – сказав Юрій Соколовський.

  Читайте також: У Калуші на поточний ремонт доріг витратять ще два мільйони гривень

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!