Великий прорив: у Франківську планують закупити майже 50 тролейбусів та побудувати нові лінії

 • Про це мовилось сьогодні, 5 грудня, під час оперативної наради.

  Директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк повідомив, що наступний рік в Івано-Франківську буде роком комунального транспорту. Відтак є декілька стратегічних напрямків, за якими працює підприємство.

  Зокрема, – оновлення рухомого складу і будівництво нових ліній. Так, у 2-3 кварталі 2018 року планують закупити 30 нових низько підлогових тролейбусів, а у 4 кварталі – ще 16. Окрім того, у 2 кварталі закуплять 6 низькопідлогових автобусів. Відтак планують також списати 30 старих тролейбусів.

  Втім, міський голова Руслан Марцінків відзначив, що це надто мало.

  «Треба закупити більше. Я не буду терпіти той приватний хамський транспорт. Я знайду гроші і всі автобуси зніму», – заявив мер.

  Також Марцінків відзначив, що «Електроавтотранс» працює надто повільно.

  «Люди не витримають ваших реформ. Або робіть швидко, або не робіть. Цей рік мусить бути проривом. Треба будувати нові лінії», – наголосив міський голова.

  Також планують закупити валідатори та ввести електронні квитки, це дозволить чітко вести облік пасажирів. Повний перехід на цю систему буде у 4 кварталі 2018 року.

  Однак для втілення планів підприємству не вистачає мінімум 120 водіїв.

   “Середня зарплата водіїв 9500 грн. Думаю, що гуртожитки якось би вирішили ці проблеми, бо водіям потрібно вже о 04.00 вставати”, – зазначив Голутяк.

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!