Верховинщина отримала допомогу для переселенців від чеської громадської організації

 • Продуктові набори від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді» передані в соціальні заклади району для внутрішньо переміщених осіб, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на Верховинську районну державну адміністрацію.

  Нещодавно представники благодійної організації «Людина в біді» передали Верховинській військовій адміністрації продуктові набори для потреб людей, котрі тимчасово знайшли прихисток в соціальних закладах на теренах району.

  Голова РВА Василь Бровчук передав гуманітарний вантаж головам територіальних громад для потребуючих і зазначив:

  «Завдяки допомозі міжнародних організацій та благодійних фондів у нас є можливість допомагати і підтримувати як військовослужбовців, так і людей, котрі постраждали від війни. У цей складний час ми повинні своєю увагою максимально підтримати всіх, хто тимчасово проживає в нашому районі. Турбота про них є нашим прямим обов’язком. Вкотре щиро дякую всім організаціям і благодійним фондам за допомогу і вашу працю. Ми спільно працюємо задля однієї мети – перемоги».

  Додамо, Чеська міжнародна гуманітарна організація почала місію в Україні у серпні 2014 року. Організація займається допомогою внутрішньо переміщеним особам та населенню, які постраждали від бойових дій в Україні.

 • Також читайте, як на Прикарпатті гуцули позбуваються совєцьких рудиментів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!