Верховинська лікарня отримала сучасний рентгенапарат

 • Учора комунальне некомерційне підприємство «Верховинська багатопрофільна лікарня» Верховинської селищної ради отримало сучасну мобільну рентгенівську систему Samsung GM85 Fit mobile-x-ray вартістю майже 115 000 доларів.

  Про це повідомили в Івано-Франківській обласній військовій адміністрації.

  «Якісна діагностична база – це запорука своєчасного та точного виявлення багатьох захворювань, – зазначив керівник ДОЗ ОДА Ігор Дмитренко. – Відрадно, що якісні медичні послуги стають доступніші навіть у віддалених гірських районах. Ми щиро вдячні всім, хто долучився до цієї справи та, навіть в такий важкий час, допомагає нам забезпечувати якісні медичні послуги на Прикарпатті».

  Отримати апарат вдалося завдяки сприянню Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Корея Дмитра Пономаренка, депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Південною Кореєю, співголови групи з міжпарламентських зв’язків, народного депутата України Дмитра Припутеня та за спільної координації і співпраці з Міністерством охорони здоров’я України.

  Заклади охорони здоров’я області нещодавно отримали ще один такий рентгенапарат та 9 нових УЗД-апаратів.

 • Нагадаємо, нещодавно сучасний рентгенапарат вартістю майже п’ять мільйонів гривень сьогодні отримала Заболотівська багатопрофільна лікарня.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!