Верховинській центральній районній лікарні надали благодійну допомогу

 • Голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий спільно із заступником голови обласної ради, депутатом обласної ради Сергієм Басарабом, та головою благодійного фонду «ГУ КЕРЗ – Угорщина піклується» Іриною Стасюк побували у Верховинській центральній районній лікарні.
  Приводом було передання благодійної допомоги від вищеназваного фонду у вигляді медичного обладнання, лікувальних засобів, предметів гігієни у ЦРЛ, придбаних орієнтовно на суму 900 тис. грн.

  Сергій Басараб зауважив, що завдяки співпраці з благодійним фондом «ГУ КЕРЗ», вдалось оновити матеріальну базу центральної районної лікарні, це сприятиме покращенню надання медичних послуг  тій частині населення, яка найбільше цього потребує.

  Голова Верховинської РДА в свою чергу зазначив, що оскільки на сьогоднішній день місцевого ресурсу недостатньо, він дякує за співпрацю та надану допомогу  Ірині Стасюк та Сергію Басарабу, адже це дасть можливість покращити життєдіяльність людей та медичне обслуговування мешканців Верховинського району.

  «Варто відмітити, ця співпраця не обмежується тільки сферою медицини. Тут йде мова про допомогу у фінансуванні ремонту спортивного залу Ільцівської ЗОШ І-ІІІ ст., тому ми щиро надіємось на подальшу нашу співпрацю» – додав Олег Лютий.

  Читайте також: У Франківську поліція з’ясовує причину смерті дев’ятирічного хлопчика

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!