Верховинську райдержадміністрацію зобов’язали виплатити мешканцю майже 75 тисяч гривень

 • 18 серпня суддя Атаманюк. Р.І. Верховинського районного суду Івано-Франківської області розглянув справу за позовом місцевого жителя до відділу освіти Верховинської районної державної адміністрації про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу у зв’язку з затримкою виконання рішення суду про поновлення на роботі в сумі 74508,72 грн за період з 28.07.2015 року по 03.06.2016 року.

  Суд, керуючись Конституцією України, Кодексом законів про працю та іншими нормативними актами  вирішив позов задовольнити частково і стягнути з вищезгаданого відділу освіти на користь поновленого на роботі працівника середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 74375,28 грн.

  Зауважимо, що відповідно до статті 236 КЗпП України у разі затримки власником або уповноваженим ним органом виконання рішення органу, який розглядав трудовий спір про поновлення на роботі незаконно звільненого або переведеного на іншу роботу працівника, цей орган виносить ухвалу про виплату йому середнього заробітку або різниці в заробітку за час затримки.

  Нагадаємо, Європейський суд з прав людини зобов’язав Україну виплатити мешканцеві Калуша 10 тисяч євро компенсації за жорстоке поводження з ним під час затримання міліцією в 2003 році.

  Коташевська Тетяна

  Матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки міжнародного медіа-проекту MyMedia

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!