Верховинці презентували гуцульську культуру у Львові

 • Верховинці презентували автентичну культуру до “Дня гуцульської культури у Львові” та виконали спільний плєс «Ой там на річці, там на Йордані…»

  Концертну програму розпочав народний аматорський оркестр народних інструментів БК села Замагора. Автентичну гуцульську співанку виконували жіночий фольклорний колектив клубу села Чорна Річка та родинний дует Романюків.

  Найвідоміші гуцульські танці виконував народний аматорський танцювальний колектив клубу села Віпче.

  Автентичні народні дійства «Збирання книгині» та фрагмент «Гуцульського весілля» представили сім’я Василини Зеленчук та народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив клубу села Буковець, також Гуцульський народний театр Г.Хоткевича виконав фрагмент вистави «Верховинці». Доречним також був показ автентичної вбирі гуцулів,- повідомляється сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

  “Цікавим та новим для гостей свята був виступ народного аматорського ансамблю дримбарів «Струни Черемоша» БК с. Верхній Ясенів”,- йдеться на сайті.

  Свято гуцульської культури у Львові затягнулося аж до пізньої ночі і завершилося гуцульським танцем «Решето» під щирі вигуки подяки львів’ян.

 • Нагадаємо, Верховина завітала до Івано-Франківська з традиціями, танцями та кухнею 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!