Ветерани АТО з Прикарпаття візьмуть участь у Марші захисників у Києві

 • До Дня Незалежності в Києві, 24 серпня, відбудеться низка заходів за участі ветеранів АТО Прикарпаття.

  Про це сьогодні, 17 серпня, в Івано-Франківську розповіли на пресконференції міської та обласної Асоціації учасників АТО, пише «Галицький кореспондент».

  Василь Андріїв, заступник голови Міської організації учасників АТО розповідає, що це подія як для героїв, так і громадськості.

  «Наша позиція одностайна, ця подія має відбутись. Після військового параду ми проведемо Марш захисників. З Франківська виїжджатиме три автобуси, будуть сім‘ї загибилих з міста та області. Учасники АТО будуть у формі, з державнимм нагородами», – каже Андріїв.

  Крім того, він звернув увагу на те, що були перешкоди з боку центральної влади.

  «Ми не розуміємо чому саме така увага. Я вважаю, що це нагадування східному сусіду, що треба боронити державу. Це мирний захід, ми не допустимо жодних провокацій», – наголошує Василь Андріїв.

  Виїзд до Києва запланований на 23 серпня від Івано-Франківської ОДА.

  Володимир Веркалець, начальник відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів розповідає, що в Києві також відбудеться захід «Створено ветеранами», на якому учасники АТО матимуть нагоду презентувати свою справу і познайомитись з підприємцями-атовцями з різних куточків України.

  До теми: фестивалі, ярмарки та велопробіг: програма святкування Дня Незалежності у Франківську

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!