Вхід за донейт: франківців запрошують на презентацію нового роману Ірени Карпи

 • В Івано-Франківську відбудеться презентація нового роману Ірени Карпи “Тільки нікому про це не кажи”.

  Подія відбудеться у понеділок, 5 вересня, у Підземнму переході “Ваґабундо” о 18:30, пише “Галицький кореспондент“.

  Вхід – донейт 200 грн на потреби ЗСУ.

  Про книжку

  “Тільки нікому про це не кажи” – суміш психологічного трилеру й детективної історії, дія якої відбувається у Парижі та Києві, в наш час.

  Марґо давно живе у французькій столиці. Загалом життя у неї влаштоване: робота фотографкою, красиве помешкання у центрі міста та друзі, які розділяють її захоплення. З батьківщиною її пов’язує дід, дивні стосунки з таємничим С. і несподівані спалахи-спогади про минуле.

  Марґо звертається до психолога, щоб позбутися однієї шкідливої звички та дізнатися, що приховує її пам’ять. У той самий час Марґо дізнається з інтернету про Месника, серійного вбивцю, який вчиняє самосуд над ґвалтівниками, корупціонерами та іншими негідниками на її батьківщині. Про всі ці справи пише провінційний журналіст Сонік, і, здається, знає трохи більше, ніж інші.

  Що ж є причиною неспокою Марґо? Які шокуючі викриття у неї попереду? Чому її так захопила історія про Месника?

  Цей детектив-трилер про те, що зазвичай замовчують, ховають у домашніх шафах і забороняють виносити на люди, про що бояться зізнатися навіть собі. І про те, що попри все, варто не мовчати, коли вас скривдили.

  Ірена Карпа відкриє найцікавіші факти про свій новий роман, окрім імені вбивці. Книжку можна буде придбати і підписати під час презентації.

  До теми: Буде романтично: франківців запрошують на благодійний вечір французької музики

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!