Від 13 500 грн зарплатні: прикарпатців запрошують на військову службу

 • Комісаріати Івано-Франківської області продовжують роботу з громадянами щодо проходження військової служби за контрактом. 

  Чоловікам та жінкам віком до 45 років, незалежно від наявності військового досвіду, пропонується широкий перелік посад офіцерського, сержантського та рядового складу. Про це інформує Івано-Франківський обласний військовий комісаріат на своїй сторінці у соцмережі. 

  “Престиж, стабільність, гідне грошове забезпечення та соціальна підтримка держави, попри складні реалії сьогодення, є незмінними складовими військової служби”, – йдеться у дописі. 

  Серед військових частин пропонують чоловікам та жінкам Прикарпаття розпочати свою військову кар’єру в 10 гірсько-штурмовій бригаді, яка дислокується в місті Коломия.

  Грошове забезпечення в солдата першого місяця служби в розташуванні військової частини становить від 13500 грн, на другій та першій лінії фронту від 20000 грн та від 30000 грн відповідно. Розмір виплати залежить від вислуги, звання, займаної посади та місця виконання завдань. Так, командир роти отримує в середньому від 19000 грн в пункті постійної дислокації, від 23500 та 34000 грн в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

  Крім цього, військові отримують одноразову грошову допомогу в сумі до 21000 грн при укладанні контракту, щорічні виплати на оздоровлення в розмірі місячного заробітку, а також на розв’язання соціально-побутових питань. Держава передбачила безкоштовне речове та продовольче забезпечення, медичні послуги та санітарно-курортне лікування, проживання в сучасних гуртожитках або грошова компенсація через піднайми житла.

  Отже, щоб стати військовим необхідно зробити кілька кроків: зателефонувати до військкомату, пройти співбесіду, підтвердити придатність за станом здоров’я, визначитись щодо майбутньої посади та місця служби. Після чого пройти підготовку в навчальному центрі (при потребі) або укласти контракти безпосередньо у військовій частині.

  Відбір кандидатів здійснюється із дотриманням обмежень, пов’язаних з епідемічною ситуацією та наданням попередніх консультацій за телефоном: 0660055799.

  Додаткову інформацію можна отримати зателефонувавши до місцевих військових комісаріатів або до Івано-Франківського обласного військового комісаріату: 0660055799. 

  Нагадаємо, 86 жінок служать на командних посадах в українському війську.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!