На Прикарпатті від коронавірусу померла жінка, яка працювала у військові частині

Станом на 07:00 7 квітня в Збройних Силах України зареєстровано чотири випадки захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Один випадок летальний.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 87 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби — 18 осіб.

Стосовно померлої особи відомо, що це жінка, працівниця ЗС України однієї з військових частин з Івано-Франківської області, пишуть у Міністерстві оборони.

З 20 березня знаходилася на амбулаторному лікуванні з діагнозом ГРЗ. 27 березня стан погіршився, її госпіталізували до ЦРЛ міста Надвірна. 30 березня її перевели до реанімаційного відділення. 6 квітня о 6.00 померла. Діагноз COVID-19 підтвердили ввечері 6 квітня.

Згодом стало відомо, що випадок трапився у Делятині.

Аналіз захворювань серед військових та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. 

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

В Україні станом на 9:30 7 квітня зафіксували 1462 випадків COVID-19, на Прикарпатті – 160.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!