Від початку карантину майже 156 тисяч українців зареєструвались безробітними

 • У Державному центрі зайнятості заявляють, що станом на травень 2020 року кількість зареєстрованих безробітних в Україні на 48% більша, ніж на травень 2019 року.

  “Станом на 4 травня 2020 року кількість безробітних, зареєстрованих у Державній службі зайнятості, становить 456,8 тисячі осіб. Це майже на 148,5 тисяч більше, ніж минулого року в цей час”, – йдеться в повідомленні пресслужби Держцентру зайнятості, пише “Інтерфакс-Україна”.

  Зокрема, від початку дії карантину, тобто з 12 березня, статус безробітного отримали майже 156 тисяч громадян.

  При цьому кількість вакансій в умовах економічного спаду зменшилася до 53 тисяч (станом на початок травня). Це майже на 60% менше, ніж було в травні минулого року.

  “Однак у період дії карантину продовжують працювати підприємства, які забезпечують життєдіяльність країни: продуктові та господарські магазини, комунальні служби, лікарні, аптеки, транспортні підприємства, пошта, фінансові та інші установи”, – стверджують у відомстві.

  Зазначається, що наразі є попит роботодавців на працівників у сфері сільського та лісового господарства, у сфері торгівлі та послуг, у сфері логістики (кур’єр, водій, вантажник, підсобний робітник, укладальник-пакувальник, завідувач складу), у сфері охорони здоров’я і надання соціальної допомоги (медичні сестри, соціальні працівники), у сфері забезпечення правопорядку (охоронець, сторож).

 • Також є вакансії для професіоналів і фахівців із досвідом роботи – бухгалтерів, обліковців, лікарів, а також для кваліфікованих робітників – електрогазозварників, дорожніх робітників, слюсарів-ремонтників, електромонтерів.

  До теми: під Офісом президента підприємці знову вимагали послабити карантин

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!