Від початку року до ЦНАПу Івано-Франківська звернулись понад 130 тисяч осіб

 • Загалом у ЦНАПі можна отримати понад 400 послуг, а надаються вони у центральному офісі по вулиці Незалежності, 9, що в Івано-Франківську та у 17 ЦНАПах громади.

  Йдеться про адміністративні, соціальні, дозвільно-погоджувальні послуги, послуги військовим та їхнім родинам, соціальні, оформлення біометричних документів тощо. Про найпопулярніші послуги, статистичні дані та інше розповів під час брифінгу в міського голови директор ЦНАПу Богдан Питель.

  За словами очільника ЦНАПу, від початку року і станом на 24 травня кількість відвідувачів становила 134 820 осіб, кількість наданих послуг – 79 070, а кількість наданих документів та консультацій – 55 750.

  Серед найпопулярніших послуг – оформлення біометричних паспортів, оформлення посвідчення водія та перереєстрація авто, реєстрація нерухомості та бізнесу, соціальні послуги, одноразові матеріальні допомоги з міського бюджету, послуги РАЦС, дозвільно-погоджувальні документи, послуги для ВПО тощо.

  Є й ряд послуг для військовослужбовців. Одна із них – надання одноразової допомоги на забезпечення спорядженням та технічними засобами. Також Питель зазначив, що виконавчим комітетом міської ради від початку року призначено виплати 2687 військовим на суму 61 мільйон 638 тисяч гривень.

  Нова програма – одноразова допомога на реабілітацію та відновлення. Від початку року 978 військових звернулися за її отриманням, а з бюджету на реалізацію виділили понад 6 мільйонів гривень.

  З більш детальним переліком послуг у ЦНАПі можна ознайомитися за посиланням.

  До теми: В Івано-Франківській громаді затвердили виплати грошової допомоги (перелік)

   

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!