Від початку року до Франківська завітала 51 іноземна делегація

 • Сьогодні, 29 листопада, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання виконавчого комітету, під час якого розповіли про розвиток міжнародного і транскордонного співробітництва.

  Так, начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Надія Кромкач розповіла, що місто має документально оформлені поріднені зв’язки з 24 містами зарубіжжя, серед яких міста Польщі, Угорщини, Чехії, Румунії, Білорусі, Литви, Латвії, Молдови, Грузії, Португалії та США.

  Пані Надія додала, що наше місто від початку року відвідала 51 іноземна делегація. В рамках продовження співпраці поріднені хорові колективи з Польщі – Жешова, та Любліна, а також Румунії – міста Ясси взяли участь в Різдвяному Фестивалі «Коляда на Майзлях». А мистецька Фундація «Арс Актива» з Зеленої Гури взяла участь в урочистому концерті «В дусі свободи», що відбувся у травні в Івано-Франківську в рамках Днів Польської культури.

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, що фестиваль «Коляда на Майзлях» цьогоріч набере статусу міжнародного. Надія Кромкач розповіла, що у Франківську розпочали реалізацію проекту «Управління та використання міської культурної та природної спадщини в містах Дунайського регіону (URBforDAN)» в рамках Дунайської транснаціональної програми.

  Проект URBforDAN спрямований на вирішення актуальних потреб та проблем, пов’язаних зі сталим управлінням природною спадщиною в містах Дунайського регіону, що вимагає ефективного транснаціонального підходу. URBforDAN призначений для внесення змін у керування міськими лісами та використання екосистемних послуг.

  Залучено 213 675,65 євро для реалізації проекту (співфінансування з міського бюджету 32051 євро).

  Нагадаємо, На Франківщині виділять майже 2,5 мільйони гривень на енергозбереження

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!