Від роботи Бурштинської ТЕС залежить три мільйони людей, – головний інженер

 • Сьогодні, 20 листопада, у Бурштині працівники Бурштинської ТЕС збираються перекрити дорогу, вимагаючи підвищення зарплат удвічі. Захід планується на 14 годину.

  Наразі на місці ще нікого немає, тож ми поцікавилися на станції про її роботу. Ситуацію прокоментував Богдан Гетьман, головний інженер Бурштинської ТЕС.

  “Бурштинська ТЕС відіграє важливу роль в роботі енергосистеми України. Нині станція працює в звичному режимі, діє 8 енергоблоків. В плановому середньому ремонті знаходиться енергоблок номер 8, його роль дуже важлива, адже вироблена електроенергія забезпечує внутрішні потреби країни. На станції закінчили 9 поточних ремонтів енергоблоків.

  Бурштинська ТЕС обслуговує три західні області України: Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську області. На експорт йде 541 мегават. Потужність станції на сьогодні складає 1100 мегават. Якщо станція перестане працювати, припинять роботу підприємства, постраждає, перш за все, соціальна сфера, і три мільйони населення, яке забезпечує ТЕС електроенергією”, – розповідає Богдан Гетьман.

  Нагадаємо, Керівництво ДТЕК не має змоги підняти зарплати на Буршинській ТЕС

  15128717_1025919980864241_813734389_n

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!