Відсьогодні антибіотики відпускаються в аптеках за електронним рецептом

 • Про це повідомив Голова Комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, пише “Галицький кореспондент“.

  Першого серпня 2022 року стартував перехідний період запровадження Е-рецепту на антибіотики, який триватиме до кінця року. Винятки — медичні заклади, що знаходяться на території бойових дій та в тимчасовій окупації. Там, як і раніше, можна отримати паперовий рецепт на антибіотики.
   
  Він триватиме до кінця року. Другий етап — електронний рецепт на наркотичні засоби. Третій — на всі рецептурні медичні препарати.
   
  «Нагадаю, що наш Комітет разом з МОЗ підготували законодавчі зміни, щоб нова система продажу препаратів повноцінно запрацювала. На порядку денному Верховної Ради перебувають два законопроєкти: перший (№ 7444) посилює контроль за відпуском лікарських засобів, другий (№ 7445) — вносить зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення встановленого порядку реалізації лікарських засобів», — заявив Михайло Радуцький.

  Читайте також: Ліки, берці, аптечки: в Івано-Франківську волонтери впіймали чоловіка, який продавав гуманітарну допомогу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!