«Від цього залежить життя дитини»: франківкам пояснили, чому потрібно обстежуватись на туберкульоз

 • Сьогодні, 22 березня, у Центрі планування сім’ї відбулась прес-конференція на тему: “Актуальність обстеження сімей вагітної з туберкульозом”.

  Зустріч провели завідувачка відділу Центру планування сім’ї Оксана Мазурок та лікар-гінеколог Діана Костишин з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу.

  “На жаль, наше населення не готове раз на рік робити флюорографію, люди не розуміють, навіщо майбутній мамі перевірятися на туберкульоз, а від цього залежить життя дитинки, грудне вигодовування”, – розповідає Оксана Мазурок.

  Лікарі наголошують на необхідності хворим на туберкульоз, та тим, що колись перенесли захворювання, повідомляти про це, аби дати здорове життя майбутній дитині. Розповіли також і гарні новини – наразі на обліку в Івано-Франківську немає жодної вагітної жінки, хворої на туберкульоз. Такі випадки були минулоріч ,і вдалося народити здорову дитинку.

 • Вагітні жінки з туберкульозом у Франківську проходять лікування безкоштовно, пояснюють лікарі, наголошуючи на тому, що не варто боятися звертатися до лікаря.

  Читайте також: Туберкульоз: виборсуватися самостійно

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!